„Fiesta Personæ“: Su pavasariu atkeliaujantys renginiai kviečia pažvelgti į ryškias pažinimo spalvas

28167122_1756485901095311_205379924262829552_n

Kartu su pavasariu atkeliauja tradicinės Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienos „Fiesta Personæ“, kurios šiemet vyks kovo 12–15 d. Jau šešioliktus metus vykstantis Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Filosofijos fakultete (VU SA FsF) organizuojamas renginys suburia ne tik Filosofijos fakulteto studentus, bet ir visus, norinčius kartu džiaugtis šia įvairiausių renginių kupina švente.

Kasmet, dar net neprasidėjus šventei, Filosofijos fakulteto aplinkoje jau juntama pakili nuotaika: ant palangių puikuojasi Fakulteto bendruomenės ypatumus pristatantis laikraštis „Bursų kiemas“ bei į rankas galima paimti VU bendruomenės kūrybos knygą „Sin Cera“. Akademiškame ir šmaikščiame laikraštyje laukia pokalbis su Filosofijos fakulteto dekanu, mintys apie budizmo paplitimą Tibete, smagiausi dėstytojų pasisakymai ir dar daugiau naujienų, o „Sin Ceros“ knygoje nuoširdumu ir mintimis dalinasi studentai, pristatydami savo poeziją, prozą, piešinius ir nuotraukas.

Tradicijoms tęsiantis, „Fiesta Personæ“ atidarys kvapą gniaužiantis „Disputas“, kuris vyks kovo 12 d. 15 val. VU Teatro salėje. „Disputas“ – dviejų žmonių ginčas mokslo, meno ar literatūros tema. Kaip ir kasmet, intelektualiame ringe susirungs du Universiteto eruditai – proponentas ir oponentas. Kalbama, kad po šių metų renginio Fakulteto koridoriuose dar ilgai virs diskusijos.

Pasibaigus „Disputui“, gerai praleisti vakarą ir burtis į komandas kvies 19 val. Didžiojoje g. 28 vyksiančios protų kovos. Tų, kurie sugebės įrodyti, kad yra patys sumaniausi, lauks dovanos! Geros nuotaikos ir naujų žinių užtaisas garantuotas.

Kovo 13 d. Filosofijos fakulteto duris pravers „Psichologų pavasaris“, kasmet sudominantis gausybe paskaitų ir užsiėmimų, aktualių visiems besidomintiems psichologija ir ne tik. Šiemet visus stebins paskaitos „Sapnai scenoje“, „Jaunieji mokslininkai psichologai: kaip žengti pirmus žingsnius moksle“, „Pažintis su egzistencine terapija“ ir dar daugiau! Taip pat „Psichologų pavasaris“ Fakultete kurs šventinę nuotaiką pristatydamas įvairius užsiėmimus, vyksiančius tarp paskaitų, pavyzdžiui, bandys atsakyti į klausimą – kiek psichologų telpa kvadratiniame metre?

Visus susidomėjusius nustebins kitokia ir nauja Fakulteto dienų dalis – „Toli iš arti“. Iki šių metų kaip „OrDi“ („Orientalistų dienos“) žinomas renginys, siekia supažindinti tiek VU bendruomenę, tiek miesto svečius su stulbinančia Azijos kultūra. Naujoviška ir spalvota orientalistų šventė atgims jau kovo 14 d. ir nustebins kovos menų pasirodymu, „Henna“ dirbtuvėmis, paskaitomis apie Aziją ir arabų kalbą bei dar daugiau.

Kovo 15 d. 13 val. renginys „Iš pirmų lūpų“ kvies bendrauti, atrasti ir dalintis. Visi susidomėję turės galimybę padiskutuoti su svečiais iš skirtingų socialinio darbo sričių. Atvyks profesionalai, dirbantys su socialinės rizikos šeimomis, asmenimis su protine ar fizine negalia, priklausomybėmis ir žmonėmis iš kalinimo įstaigų. Mintys šiomis aktualiomis temomis dalyvius pasieks tiesiai iš pirmųjų lūpų.

Renginių ciklą vainikuos nuo Fakulteto dienų neatsiejamas ir abejingų nepaliekantis „Bardakas“. Šis koncertas su trenksmu pasitiks jau kovo 16 d. 20 val. Vokiečių g. 4. Šių metų „Bardakas“ bus neužmirštamas renginys su daug blizgesio ir gerų emocijų.

„Fiesta Personæ“ ir šiais metais Jums pažada naudingų žinių, netikėtumų, bendruomeniškumo bei šilumos. Jaukiuose renginiuose kiekvienas atras su kuo pasidalinti mintimis ir su kuo užmegzti naują draugystę. Šių metų „Fiesta Personæ“ atvyksta su naujomis spalvomis ir kviečia nepamiršti šalia esančio žmogaus.

Renginį rasite čia: www.facebook.com/events/147619682600726!