Kuratoriaus pareigos Tavęs laukia – tapk Fakulteto herojumi!

Kuratorių plakatas

Mokslo metų pradžia yra ypatingas metas visiems studentams, tačiau ko gero daugiausiai emocijų jis sukelia naujiesiems universiteto bendruomenės nariams – pirmakursiams. Tiesa, dažnam pirmakursiui studijų pradžia asocijuojasi su nežinomybe ir šiokia tokia baime dėl to, jog mokykla ir universitetas visgi turi daugybę skirtumų. Tam, kad pirmakursiui integracijos procese kiltų kuo mažiau nepatogumų, į pagalbą ateina kuratoriai!

Kuratorius – tai vyresnio kurso studentas, kuris dalyvauja pirmakursių priėmimuose, supažindina naujuosius bendruomenės narius su studijų tvarka ir konsultuoja juos įvairiausiais socialiniais bei akademiniais klausimais. Mainais už pagalbą integracijoje, kuratorius gauna progą susipažinti su savo kuruojamos programos studentais, įsitraukti į daug nuotaikingų bei naudingų veiklų (pirmakursių stovykla, „fux‘ų“ krikštynos) ir prisidėti prie Vilniaus universiteto gerinimo.

Manai, kad būtent Tu gali ištiesti pirmakursiams pagalbos ranką ir palydėti juos į universitetinį gyvenimą? Nieko nelauk ir užpildyk kuratorių anketą iki balandžio 30 dienos (imtinai)!

Anketą gali rasti čia: bit.ly/2qPg3oF
Jeigu norėtumei pasidomėti kuratoryste detaliau, susisiek su VU SA FsF Kuratorių koordinatore Caroline Saulis el. paštu kk@fsf.vusa.lt!