Rudens išvažiuojamieji mokymai – kompetencijų „inkubatorius“

DSC_0163

Lapkričio 10–12 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Filosofijos fakultete (VU SA FsF) suorganizavo rudens išvažiuojamuosius mokymus, orientuotus į tiek naujų, tiek ilgiau veikiančių narių kompetencijų kėlimą. Mokymų metu nariai dalyvavo  ne tik teorinėse paskaitose, bet ir praktiniuose užsiėmimuose, skirtuose patobulinti įgytas akademines-socialines žinias, išsiaiškinti darbo komandoje principus bei pagilinti supratimą apie VU SA kaip organizaciją.

Mokymų tikslams pasiekti buvo pakviesti kompetentingi lektoriai, kurie Atstovybėje yra veikę ilgą laiką, per kurį sukaupė nepaprastai daug vertingos patirties ir dėl to galėjo užtikrinti vestų užsiėmimų kokybę. VU SA atstovė ryšiams su visuomene Rimantė Ražinskaitė pristatė Atstovybės nario įvaizdžio viešojoje erdvėje reikšmę ir jos sąsajas su bendru Organizacijos įvaizdžiu visuomenėje. Dabartinis VU SA prezidentas Egidijus Kinderis papasakojo apie Aukštojo mokslo padėtį Lietuvoje ir apie pokyčius Vilniaus universitete, o kadenciją baigęs VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius pritraukė visų dėmesį pasakodamas apie Atstovybės istoriją nuo seniausių laikų iki to, kas vyksta dabar. Kūrybingų komandos formavimo užduočių pagalba lektorė Olia Stremauskaitė leido suprasti, jog bendravimas yra neatsiejamas nuo darbo komandoje, kas taip pat atsispindėjo ir VU Studentų paslaugų ir karjeros skyriaus Karjeros projektų koordinatoriaus Beno Aldakausko vedamoje paskaitoje apie tai, kaip efektyviai komunikuoti su skirtingus poreikius bei siekius turinčiais asmenimis komandoje. Žinoma, negalima pamiršti apie VU SA FsF sričių koordinatorius bei pirmininkę, kurie supažindino dalyvius su metų veiklos planu ir moderavo naudingus praktinius užsiėmimus, kaip antai studentų konsultavimo simuliacijas el. paštu bei gyvai budėjimo metu.

Esame nepaprastai dėkingi galėjusiems atvykti lektoriams bei organizatoriams, o labiausiai norime padėkoti dalyviams, kurie mokymų metu stebino savo aktyvumu ir grįžo namo ne tik su padidėjusiu žinių bagažu, bet ir plačiomis šypsenomis bei sutvirtėjusiais santykiais su komandos nariais. Nuo šiol dirbsime dar efektyviau, tad raginame iškilus sunkumams bet kada susisiekti su mumis virtualioje erdvėje arba apsilankyti VU SA FsF patalpose ir pasikalbėti gyvai!